SKÅP, sent 1800-tal.

SKÅP, sent 1800-tal.
102101. SKÅP, sent 1800-tal.

Svartmålat. Längd 56 bredd 43 höjd 100 cm.

Slitage, färgbortfall, skador/listdel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
102101. SKÅP, sent 1800-tal.

Nycklar saknas.

Antal besök: 635