TORSTEN PEDERSÉN. Olja på duk.

1020640. TORSTEN PEDERSÉN. Olja på duk.

Klosterhus Ibiza. Signerad. 38x46 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 934