FÖRVARINGSVÄSKOR (2) för Piccolo hushållsmotor, Tyskland, 1900-talets mitt.

102036. FÖRVARINGSVÄSKOR (2) för Piccolo hushållsmotor, Tyskland, 1900-talets mitt.

Väskor i konstläder för Piccolo haushaltsmotor, Electro AS, Hamburg.
En manual.

Väskornas höjd: (exklusive handtag), längd 59, bredd 21 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

En manual.

Slitage, repor.

Antal besök: 875