BOCK, Gymnastikredskap, 1900-talets första hälft.

1020344. BOCK, Gymnastikredskap, 1900-talets första hälft.

Höj- och sänkbar. Höjd ca 90 cm, längd 70 cm, bredd 40 cm.

Bruksskick, slitage, fläckar och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 483