MARC CHAGALL. AFFISCH samt BOK.1900-tal.

1020290. MARC CHAGALL. AFFISCH samt BOK.1900-tal.

Boken ligger i mapp: höjd 39 cm, bredd 29 cm
Affischens storlek: höjd 62 cm, bredd 44 cm, oramad.

Ålders samt bruksslitage.

Marc Chagall (1887–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt bruksslitage.

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besök: 431