STEGE, trä, Limhamns stegindustri, Malmö, 1900-tal.

1020054. STEGE, trä, Limhamns stegindustri, Malmö, 1900-tal.

Metallförstärkt, höjd 172 cm ihopfälld.

Slitage, färgfläckad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgfläckad.

Antal besök: 1 491