SIDEBORD, mahogny, 1900-tal.

SIDEBORD, mahogny, 1900-tal.
1019937. SIDEBORD, mahogny, 1900-tal.

Längd 120 cm, djup 42 cm, höjd 72 cm.

Repor, stötmärken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 485