BOCKBORD, 1900-tal.

BOCKBORD, 1900-tal.
101993. BOCKBORD, 1900-tal.

Rektangulär skiva i ek. Kopplat underrede av metall och furu. Längd 191, bredd 101, höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
101993. BOCKBORD, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 933