STOLAR, 4 st, Karl Johan 1800-tal.

101984. STOLAR, 4 st, Karl Johan 1800-tal.

Klädda sitsar.

Slitage, fanerskador, maskstungna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädda sitsar.

Antal besök: 548