STÄLL med KNIVAR, nysilver, Jugend, 1900-talets första del.

101974. STÄLL med KNIVAR, nysilver, Jugend, 1900-talets första del.

Enbart ställets höjd 16 cm. Knivarnas längd 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 831