DÖRRKNOPPAR, porslin, Limoges, Frankrike, 1900-tal.

1019603. DÖRRKNOPPAR, porslin, Limoges, Frankrike, 1900-tal.

Dörrknoppar i porslin med dekor av Napoleon
Totallängd 12,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totallängd 12,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 215