SUÑOL MUÑOZ RAMOS ALVAR. Figurkomposition med fågel, färglitografi, singnerad och numrerad VII/L..

10196. SUÑOL MUÑOZ RAMOS ALVAR. Figurkomposition med fågel, färglitografi, singnerad och numrerad VII/L..

Japanpapper. 41x65 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Japanpapper. 41x65 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 212