FÅTÖLJ, Chesterfield-typ.

FÅTÖLJ, Chesterfield-typ.
1019500. FÅTÖLJ, Chesterfield-typ.

Total höjd ca 97 cm
Total bredd ca 77 cm
Rygghöjd ca 68 cm
Ryggbredd ca 70 cm
Sitthöjd ca 42 cm
Sittbredd ca 47 cm
Sittdjup ca 57 cm.

Bruksslitage, repor & märken, skadad dyna se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 97 cm
Total bredd ca 77 cm
Rygghöjd ca 68 cm
Ryggbredd ca 70 cm
Sitthöjd ca 42 cm
Sittbredd ca 47 cm
Sittdjup ca 57 cm.

Antal besök: 1 972