CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. Färglitografier 2 st., signerade och numrerade 38/100.

10195. CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. Färglitografier 2 st., signerade och numrerade 38/100.

Kompositioner. 95x70 cm vardera.

ej examinerade ur ram.

Carl Fredrik Reuterswärd (1934–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

ej examinerade ur ram.

Antal besök: 1 234