STOLAR, 4 st, Bjärnums Slöjdfabrik, 1900-talets andra hälft.

101946. STOLAR, 4 st, Bjärnums Slöjdfabrik, 1900-talets andra hälft.

Galonklädsel.

Slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Galonklädsel.

Slitage, skador, fläckar.

Antal besök: 5 990