BRUDHATT, Kina, 1900-tal.

BRUDHATT, Kina, 1900-tal.
101929. BRUDHATT, Kina, 1900-tal.

Tyghatt med geometrisk dekor. Påsydd dekor i silverplåt. Höjd 24 cm.

Slitage samt silverplåten med defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 083