Kalmar Auktionsverk
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKAR, 1 par, glas, "Cypress", Ann Wåhlström, Kosta Boda, signerade.
1019063. LJUSSTAKAR, 1 par, glas, "Cypress", Ann Wåhlström, Kosta Boda, signerade.
Höjd ca 31 cm.
Mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 31 cm.
Mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 863