ISHINK, glas, Orrefors, 1900-tal.

1018983. ISHINK, glas, Orrefors, 1900-tal.

höjd 20 cm, diameter 20 cm
sannolikt Nils Landberg som formgivare.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 20 cm, diameter 20 cm

mindre bruksslitage.

Antal besök: 278