SPEGEL med slipat glas, gustaviansk stil, 1900-tal.

101893. SPEGEL med slipat glas, gustaviansk stil, 1900-tal.

Ca 75 x 79 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 75 x 79 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 838