JAN WEBORG. Färglitografi.

JAN WEBORG. Färglitografi.
1018913. JAN WEBORG. Färglitografi.

Elefant. Signerad samt numrerad 191/300 ex. 46x57 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar.

Antal besök: 1 275