PARTI KOPPAR, NYSILVER OCH VITMETALL, 1900-tal.

101820. PARTI KOPPAR, NYSILVER OCH VITMETALL, 1900-tal.

Blandat parti bestående av kannor, fat, mortel, ströare mm.

Repor. Någon del med gåvogravyr. Behov av puts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 742