1018176. SAMLING KURIOSA, 9 delar, bland annat kinesiskt porslin, Rörstrand, Royal Copenhagen.
Bland annat flakong (kina), ytterfoder Rörstrand, brosch Rpyal Copenhagen, figurin Bing & Gröndahl.
Höjd ca 1-9,5 cm.
Ålders samt bruksslitage. Smärre nagg.