GLASSERVIS, 40 delar, "Geraldine" Fritz Kallenberg Boda/Kosta.

101812. GLASSERVIS, 40 delar, "Geraldine" Fritz Kallenberg Boda/Kosta.

8 rödvin höjd 16,5 cm.
10 vitvin, 14 cm.
10 madiera/sherry, 9 cm.
6 +6 snarlika snaps/likör, höjd 11 cm.

Enstaka nagg. Smärre slitage, delvis avlagringar. Delvis signerade Boda.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 rödvin höjd 16,5 cm.
10 vitvin, 14 cm.
10 madiera/sherry, 9 cm.

Antal besök: 6 655