PERCIVAL LAFER. Soffa, "MP13", jakaranda, Brasilien, 1960-tal.

1017541. PERCIVAL LAFER. Soffa, "MP13", jakaranda, Brasilien, 1960-tal.

Längd 220 cm.
Citesintyg medföljer.
Exporttillstånd krävs för föremål innehållande jakaranda/palisander vid utförsel av dessa utanför EU. Detta gäller samtliga arter.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Omfattande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 220 cm.
Citesintyg medföljer.

Omfattande slitage.

Antal besök: 4 565