ÖRHÄNGEN, 1par, 18k guld samt RING, 18k guld med slipad röd sten. Tot vikt 4,9g.

10175. ÖRHÄNGEN, 1par, 18k guld samt RING, 18k guld med slipad röd sten. Tot vikt 4,9g.

Örhängen, runda, stämplade SJ 750, diameter ca 2,8cm. Ring med slipad röd sten, stämplad GGGK, strl 19,75/62.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 484