1017463. STOLAR, 5 stycken, Slagelse Møbelfabrik, teak.

Sitthöjd 45, rygghöjd 75 cm.

Slitage, märken, fläckar, smuts, fuktlukt samt lagningar.

Sitthöjd 45, rygghöjd 75 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1017463

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 333