STOLAR, 5 stycken, Slagelse Møbelfabrik, teak.

1017463. STOLAR, 5 stycken, Slagelse Møbelfabrik, teak.

Sitthöjd 45, rygghöjd 75 cm.

Slitage, märken, fläckar, smuts, fuktlukt samt lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 45, rygghöjd 75 cm.

Antal besök: 942