1017463. STOLAR, 5 stycken, Slagelse Møbelfabrik, teak.

Sitthöjd 45, rygghöjd 75 cm.

Slitage, märken, fläckar, smuts, fuktlukt samt lagningar.

Sitthöjd 45, rygghöjd 75 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 65 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Göteborg, Herrljunga, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Vansbro, Växjö, Örebro
65 EUR
Sverige: Gävle, Luleå, Sundsvall, Umeå
78 EUR
Danmark: Köpenhamn
106 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
133 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
152 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
154 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
162 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
163 EUR
Finland: Helsingfors
163 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
209 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
209 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
302 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
302 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1017463

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 174