Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, Stenröse, monogramsignerad CT/TC.
1017374. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, Stenröse, monogramsignerad CT/TC.
30 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 40 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
1 367