GOLVUR, Westerstrand Sweden, 1900-tal.

101724. GOLVUR, Westerstrand Sweden, 1900-tal.

Pendel, lod och kedjor finns. Höjd 185 cm.

Slitage, färgen flagnar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgen flagnar.

Antal besök: 4 622