LOCKKAROTT, nysilver, 1900-talets andra hälft.

1017159. LOCKKAROTT, nysilver, 1900-talets andra hälft.

22x30 cm. Höjd 17 cm. Handtag avtagbart.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 240