ULF GREDER. Paus i paddlandet. Färglitografi, signerad och numrerad 212/360.

101714. ULF GREDER. Paus i paddlandet. Färglitografi, signerad och numrerad 212/360.

60 x 49,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ulf Greder (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 49,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ulf Greder (Född 1949)

Antal besök: 1 123