E. PAUKSTE. skulptur/vas, keramik, signerad.

1016969. E. PAUKSTE. skulptur/vas, keramik, signerad.

Skulptur som också kan användas som vas. Hjärtformad mynning, och två bröst.
Mått ca 13x17x20 cm
Signerad E. Paukste.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 13x17x20 cm
Signerad E. Paukste.

Bruksskick.

Antal besök: 725