GÄSTABUDSKNIV, 1700/1800-tal.

GÄSTABUDSKNIV, 1700/1800-tal.
101658. GÄSTABUDSKNIV, 1700/1800-tal.

Total längd ca 16,5 cm.

Slitage, blad avslaget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 16,5 cm.

Slitage, blad avslaget.

Antal besök: 1 327