HALSBAND, silver med ametister och emaljarbete.

10163. HALSBAND, silver med ametister och emaljarbete.

Halsband med 21 ametister och emaljarbete, otydliga stämplar, importstämpel, höjd på hänge ca 6cm, längd ca 60cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 953