SOFFA, nyrenässans 1800-talets senare del.

101639. SOFFA, nyrenässans 1800-talets senare del.

Soffa.
Bredd 130 cm
Höjd 94 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa.
Bredd 130 cm
Höjd 94 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 745