TENNFAT, troligen 1600-tal, oidentfierade stämplar.
1015951. TENNFAT, troligen 1600-tal, oidentfierade stämplar.
Diameter 43 cm.
Slitage samt ytrepor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 43 cm.
Slitage samt ytrepor.
1 295