SYSTEMKAMERA NIKON F50, 1990-tal.

1015929. SYSTEMKAMERA NIKON F50, 1990-tal.

F50 kamera med 2 st Nikon Nikkor objektiv, 28-80 mm samt 60 mm. I väska.

Bruksslitage, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 765