JEAN WILTON. OLJA på pannå, signerad Jean Wilton, 1900-tal.

1015921. JEAN WILTON. OLJA på pannå, signerad Jean Wilton, 1900-tal.

höjd 58 cm, bredd 49 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 58 cm, bredd 49 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 1 518