MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM. Vävnad, Signerad, ABMMF.
1015876. MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM. Vävnad, Signerad, ABMMF.
44x45 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
44x45 cm.
Mindre ytslitage.
430