SMYCKEN, silver, 9 delar. Halsband, broscher samt örhängen.

10157. SMYCKEN, silver, 9 delar. Halsband, broscher samt örhängen.

Brosch i form av löv, Engel för Michelsen Stockholm, längd ca 6cm. Brosch i form av rosett, Teka. Brosch med pärla, ASA. 5 par örhängen. Halsband, otydliga stämplar.

Bruksslitage. Lås på halsband sönder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 343