CLIFF HOLDEN. "Bather", olja på duk, signerad samt otydlig datering.

101526. CLIFF HOLDEN. "Bather", olja på duk, signerad samt otydlig datering.

Etikett a tergo "Gummesons Konstgalleri, Utställning 1961".
Ca 45,5 x 35 cm.

Kreckelyrer, enstaka färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 45,5 x 35 cm.

Antal besök: 2 450