STOL, Lindome, 17/1800-tal.

STOL, Lindome, 17/1800-tal.
101525. STOL, Lindome, 17/1800-tal.

Rygg med s.k nollbricka.

Restaurerad, senare målad, skador, ett ben trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygg med s.k nollbricka.

Antal besök: 1 071