JERZY LUCZAK-SZEWCZYK. Stadsmotiv. Olja på duk. Signerad.

101516. JERZY LUCZAK-SZEWCZYK. Stadsmotiv. Olja på duk. Signerad.

65x150 cm.

Rökskadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

65x150 cm.

Rökskadad.

Antal besök: 6 170