SKRIVBORD, 1950/60-tal, samt SKRIVBORDSSTOL, Gärdsnäs, 1980-tal.

101509. SKRIVBORD, 1950/60-tal, samt SKRIVBORDSSTOL, Gärdsnäs, 1980-tal.

Skrivbord, teak, rektangulär skiva, hurts med fem lådor. Längd 125, bredd 63, höjd 75 cm.
Stol.

Bruksslitage, skivan med fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol.

Antal besök: 1 409