OKÄND KONSTNÄR. Skulptur, brons, Ryssland, 17/1800-tal.
1014986. OKÄND KONSTNÄR. Skulptur, brons, Ryssland, 17/1800-tal.
Stående man. Höjd 10 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Stående man. Höjd 10 cm.
Slitage.
204