KNIVAR, 2-stycken, bla Opinel.

1014884. KNIVAR, 2-stycken, bla Opinel.

Opinel. Ihopfälld 17 cm. Knivbladets längd 17 cm
Kniv med läderbalja. Signerad RB. Knivbladets längd 8 cm
Totallängd inklusive balja 21 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 461