KOPP MED FAT, porslin, möjligen Meissen, Augustus Rex-signatur och meissenliknande märkning, 1800-tal.

1014831. KOPP MED FAT, porslin, möjligen Meissen, Augustus Rex-signatur och meissenliknande märkning, 1800-tal.

höjd 5 cm, bredd 13,5 cm.

Bruksslitage. kopp saknar öra, nagg, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 5 cm, bredd 13,5 cm.

Antal besök: 309