1014791. KJELL ENGMAN. Väggskulptur, "The big dream", glas, unik, Kosta Boda, signerad.
Med belysning i ram. Ramens mått 100 x 100 cm samt gitarrens längd 95 cm.
Smärre repor och smärre stötmärken på ramen samt skruvar till montering saknas.
Kjell Engman (Född 1946)