KJELL ENGMAN. Väggskulptur, "The big dream", glas, unik, Kosta Boda, signerad.

1014791. KJELL ENGMAN. Väggskulptur, "The big dream", glas, unik, Kosta Boda, signerad.

Med belysning i ram. Ramens mått 100 x 100 cm samt gitarrens längd 95 cm.

Smärre repor och smärre stötmärken på ramen samt skruvar till montering saknas.

Kjell Engman (Född 1946)

Gör en kostnadsfri värdering!

Kjell Engman (Född 1946)

Antal besök: 1 420