SATSBORD. 4 delar, rokokostil, 1900-tal.

101476. SATSBORD. 4 delar, rokokostil, 1900-tal.

Valnöt. Lätt svängd skiva med sarg. Största bordets mått, längd 59, bredd 43, höjd 60 cm.

Bruksslitage, lackbortfall, minsta bordets skiva saknar fästskruvar och sitter löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 024