BOKSTÖD, 1 par, trä, 1900-talets början.

101469. BOKSTÖD, 1 par, trä, 1900-talets början.

Justerbara. Största innerlängd ca 56-58 cm. Minsta innerlängd ca 30 cm.

Slitage, delvis lösa delar. Spiklagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 000