TAKLAMPA, Hans Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

101443. TAKLAMPA, Hans Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

För 8 st ljuspunkter. Höjd ca 70.

Bruksslitage, kupor med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, kupor med nagg.

Antal besök: 6 138